O nas

O nas

To było już w 1913 roku

Pierwsze ICA zostało zorganizowane przez Maxa Dessoira w Berlinie w 1913 r. Od tego czasu aż do 1992 r. Kongresy odbywały się co cztery lata. W 2013 roku – dokładnie sto lat od pierwszego kongresu w Berlinie, kongres odbył się w Krakowie.

lat istnienia
Kongresy
i nie tylko, uczestnicy
upraszanie
Misja

Dlaczego musimy rozmawiać o estetyce?

Główną misją ICA jest połączenie tysięcy podobnie myślących profesjonalistów w tej dziedzinie w celu omówienia najważniejszego tematu związanego z estetyką. ICA potrafi korygować kierunek rozwoju światowej estetyki.

back
Udział

Jak możesz uczestniczyć w ICA?

Aby wziąć udział w ostatnim kongresie, wykonaj następujące czynności:

Historia

Jak to było

W Berlinie w 1913 roku Max Dessoir zorganizował pierwszy Międzynarodowy Kongres Estetyki. W 1937 roku w Paryżu odbył się drugi kongres. W związku z II wojną światową kongresy zostały na chwilę wstrzymane. I tak dopiero w 1956 r. Trzeci kongres odbył się w Wenecji. Od tego czasu do 1992 r. Kongresy odbywały się w odstępach czteroletnich. Ponadto do 2000 roku wszystkie kongresy odbywały się w Europie. Wzrosło zainteresowanie estetyką i komunikacją międzynarodową, przez co poszerzył się zasięg geograficzny kongresów. W 2001 roku XV ICA odbyło się w Tokio. Rio de Janeiro w 2004 r., Ankara w 2007 r., Pekin w 2010 r. W 2013 r. Kongres odbył się w Krakowie. Kongresy są nadal organizowane.

Skontaktuj się

Informacje kontaktowe

Na naszej stronie znajdziesz harmonogram wszystkich następnych ICA w Polsce. Daj nam znać, czy będziesz uczestniczyć w następnym kongresie.

Zadzwoń do nas: +72-502-04-97

Scroll to top